KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 11086316
nr 1108 6316
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Blyertsteckning, Hilding Linnqvist (1891-1984), Jerusalem, monogramsignerad, motivet. 12x15
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 maj 2017
kl 18:34:43
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist